tekst alternatywny

tekst alternatywny

Magiczne Ogrody – ostatni weekend

Jak to napisał przed laty Wiliam Szekspir: wszystko dobre co się dobrze kończy, a przecież ostatnie w tym sezonie spotkanie z bohaterami Magicznych Ogrodów nie może być inne – musi być dobre i wesołe i pełne śmiechu!

Ale też pewnie pojawi się smutek. No ale najbardziej nostalgiczna i barwna pora roku sprzyja takim nastrojom. Jednak nie ma powodów do zmartwienia, przed każdym z nas dużo różnych wydarzeń, ani się nie obejrzymy i znów będzie maj. Zupełnie jak w piosence o Magicznych Ogrodach; „Przecież zawsze wraca ten maj i znowu wszystko będzie naj…”

( https://youtu.be/HIpPQwunKuQ ).

Skoro mamy piękną i kolorową jesień, to głównymi bohaterkami spotkania 3 i 4 października będą oczywiście mistrzynie kolorowania świata czyli wróżki smużki. Przybywajcie do „Roztańczonego ogrodu wróżek”!

O 13:00 i 15:00 na Dziedzińcu będą rozpoczynać swój wielobarwny spektakl razem z Mordolami i figlarnym żonglerem w rytmie smoczego bębna.

Po spektaklu ruszy parada do Zamku Wróżek, gdzie wszyscy zatańczą taniec radości (godz. 13:30 i 16:00).
Oprócz tego warto będzie pojawić się w Kwiatowej Dolinie, przy Kolejce, gdzie o godz. 12:00 i 14:00 do rozwiązywania kalamburów i zagadek namawiać będzie krasnolud Wyrwipałka.
Z kolei o 12:30 i 14:30 na Scenie w Drzewach będzie można wejść do świata baśni, i wziąć udział w zabawach i konkursach rozkręcanych przez wróżkę i bulwiaka 🙂 .
I wreszcie o każdej równej godzinie dzieci wraz z rodzicami zapraszani będą na Dziedziniec do wspólnego tańca i zabaw z wróżkami i krasnoludami.

Jeśli nie udało Ci się powitać jesieni w www.magiczneogrody.com tydzień temu, to jest teraz ostatnia, fantastyczna okazja, aby odwiedzić Trzcianki i spędzić piękny czas wśród barwnych roślin ze swoimi bliskimi. Wróżki i Mordole czekają na Ciebie!

3 i 4.10. Roztańczony Ogród wróżek, Magiczne Ogrody Janowiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net