tekst alternatywny

tekst alternatywny

Odpowiedzą za rozbój

Policjanci z Dęblina zatrzymali trzech sprawców rozboju, do którego doszło w miniony weekend na jednym z osiedli.

Trzech młodych mężczyzn wtargnęło do pokoju wynajmowanego przez pokrzywdzonego. Stosując przemoc zażądali pieniędzy, a wychodząc okradli mieszkanie.

W ubiegłą sobotę w godzinach nocnych dyżurny dęblińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o dokonanym rozboju na jednym z osiedli na terenie miasta. Na miejsce natychmiast skierował patrol, jednak sprawcy zdołali zbiec.

Jak ustalili policjanci, około godziny 23:00 do pokoju wynajmowanego przez pokrzywdzonego wtargnęło trzech mężczyzn. Uderzając 23-latka i popychając będącą w pomieszczeniu młodą kobietę zażądali pieniędzy. Chwilę później wybiegli z mieszkania kradnąc między innymi portfel z pieniędzmi i dokumentami.

W wyniku podjętych czynności dęblińscy kryminalni ustalili sprawców. Byli to 19, 21 i 23-letni mieszkańcy powiatu ryckiego, którzy we wtorek zostali zatrzymani. Mężczyźni przebywają w policyjnym areszcie, usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

R.Ż.

Jedna odpowiedź do wpisu Odpowiedzą za rozbój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net