tekst alternatywny

tekst alternatywny

OTWARCIE MAGICZNYCH OGRODÓW W SOBOTĘ !

Nadeszła radosna chwila dla wszystkich miłośników przyrody i spędzania czasu w naturze. Wreszcie otwierają się Magiczne Ogrody! Już w sobotę, 23 maja o godzinie 10:00, zacznie tętnić życiem turystyczne serce lubelszczyzny.

Tak bardzo brakowało nam wizyt w lesie, parku i wszystkich pięknych miejscach, wokół nas. Byliśmy spragnieni piękna kwiatów i zapachu budzącej się wiosny. Tysiące dzieci tęskniło za Rodzinnym Parkiem Tematycznym Janowiec i za baśniowymi postaciami,
które można tam spotkać.
Magiczne Ogrody czekają na wszystkich chętnych. Dla wygody wszystkich, pracownicy zachęcają do kupowania biletów pod adresem www.magiczneogrody.com.
Jeśli chodzi o liczbę gości, to na powierzchni Ogrodu, która wynosi 14 hektarów, na pewno zmieszczą się wszyscy chętni (dopuszcza się 1 osobę na 15 m2).
Obowiązującą regułę zachowania społecznego dystansu, ułatwią także szerokie spacerowe ścieżki.
Dostępne będą ogródki restauracyjne, kawiarnie i lodziarnie, których nie brakuje w żadnej części Magicznych Ogrodów. Wszystkie inne miejsca będą dostępne na warunkach, które dopuszczają obowiązujące w kraju regulacje.
Tegoroczne powitanie gości, odbędzie się z zastosowaniem zasad, które obowiązują w naszym kraju. Pojawią się m.in. animatorzy, wróżki, kuglarze, żonglerzy i ukochane przez dzieci Mordole. Będą się oni pojawiać równocześnie w różnych częściach Ogrodów i bawić na odległość z małymi grupkami widzów.
Do końca czerwca Magiczne Ogrody będą otwarte w soboty i niedziele.


Wszelkich szczegółów dotyczących otwarcia sezonu 2020, w tym odpowiedzi na ważne pytania, prosimy szukać pod adresem www.magiczneogrody.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net