tekst alternatywny

tekst alternatywny

Po zderzeniu vw stanął w płomieniach

Po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Stara Rokitnia w powiecie ryckim, VW Polo stanął w płomieniach. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Jak się okazało kierujący drugim autem był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Radomiu w celu ustalania miejsca pobytu.


Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika że 30-letni mieszkaniec Radomia kierując osobowym Fordem Focus wykonując manewr wyprzedzania. Zjechał na lewy pas drogi doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą VW Polo. W wyniku uderzenia volkswagen zapalił się, a ford po dachowaniu zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kierowca vw oraz dwie osoby podróżujące fordem z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

W trakcie okazało się, że kierowca forda to osoba, która jest poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Radomiu w celu ustalania miejsca pobytu. Każdy uczestnik ruchu drogowego powinien pamiętać o stosowaniu się do obowiązujących przepisów i zachowaniu szczególnej ostrożności. Dzięki temu można uniknąć tego typu niebezpiecznych sytuacji.

R.Ż

KWP Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net