tekst alternatywny

tekst alternatywny

Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne w Rykach i w Dęblinie wróciły do pracy stacjonarnej

Informujemy, że od 04.05.2020 r. Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne w Rykach i w Dęblinie wznowiły pracę w trybie stacjonarnym.


W placówkach w pierwszej kolejności będą realizowane działania diagnostyczne, związane z wydaniem orzeczeń i opinii (orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenia o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, orzeczenia o nauczaniu indywidualnym, opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, opinie o odroczeniu obowiązku szkolnego i inne).

Diagnozowanie dzieci i młodzieży będzie odbywać się w ścisłym rygorze sanitarnym. Rodzice (opiekunowie) oraz dzieci powinni być zdrowi, bez objawów chorobowych (gorączka, kaszel, katar), wyposażeni w maseczki ochronne zapewniające osłonę nosa i ust. Nie należy przychodzić do Poradni, jeżeli ktoś z domowników przebywa na kwarantannie lub w izolacji. Prosimy o zapoznanie się z procedurą diagnozowania dzieci i młodzieży obowiązującą w danej placówce. Szczegółowe informację znajdują się na stronach internetowych:

PPP Dęblin: http://www.pppdeblin.szkolnastrona.pl/

PPP Ryki: http://www.ppp-ryki.home.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net