tekst alternatywny

tekst alternatywny

Szpital w Dęblinie przeszedł dezynfekcję!

Przez nieodpowiedzialne zachowanie mieszkanki powiatu ryckiego która podejrzewała u siebie koronawirusa , 6 Wojskowy Szpital w Dęblinie musiał przejść dezynfekcję.


We wtorek, w późnych godzinach wieczornych kobieta zjawiła się na Izbie przyjęć w 6 Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Miała objawy grypowe. Lekarze nie przyjęli kobiety i odesłali ją do jednoimiennego szpitala zakaźnego w Puławach. Na miejscu pobrano od niej próbki. Dyrektor szpitala, nie czekając na wynik testu dla bezpieczeństwa od razu wstrzymał na kilka godzin przyjęcia oraz przeprowadził dezynfekcję szpitala


Prawdopodobnie nie był to pierwszy przypadek braku odpowiedzialności. Od wczoraj od godziny 12:00 wszystko w szpitalu wróciło już do normy.
Mimo środków ochronnych jakie posiada szpital tj. maski, kombinezony, przyłbice ich ilość nie jest jednak wystarczająca. Najbardziej potrzebne będą maseczki !


Przypominamy! Jeżeli podejrzewasz u siebie bądź u kogoś ze swoich bliskich koronawirusa NIE UDAWAJ SIĘ SAMODZIELNIE DO PRZYCHODNI CZY SZPITALA !


POWINIENEŚ wtedy – jak najszybciej skontaktować się telefonicznie z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną , i do czasu otrzymania pomocy odizolować się od innych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net