tekst alternatywny

tekst alternatywny

Zmiany w Dęblinie w związku z koronawirusem (COVID-19) oraz sytuacja w szpitalu

Drodzy Pacjenci, Informujemy, że od piątku 3.04.2020r. Nocna Pomoc Lekarska (NPL) znajdować się będzie w siedzibie SPZOZ Filia os. Lotnisko przy ulicy gen.pil. J. Kowalskiego 302/27L.

Świadczenia nocnej i świątecznej pomocy zdrowotnej udzielane będą tak jak dotychczas – od poniedziałku do piątku od godziny 18.00 do 8.00, a także całodobowo w soboty, niedziele oraz w dni ustawowo wolne od pracy. Wizyty w NPL nadal realizowane są w systemie teleporady.

Rejestracja w celu ustalenia teleporady odbywa się pod numerem telefonu:

534037258

Wszelkie zmiany w funkcjonowaniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej wprowadzane są w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do naszych zaleceń.

SPZOZ Dęblin

Jednocześnie portal e-deblin informuje, iż w dalszym ciągu brak jest oficjalnego stanowiska ze strony 6 Szpitala Wojskowego w Dęblinie w sprawie wyników osób zakażonych. Prawdopodobnie do sanepidu również jeszcze nic nie wpłynęło. Informacje nie potwierdzone to takie że jest kilkanaście osób z wynikiem dodatnim na obecność koronawirusa (COVID-19) ale przeprowadzane są kolejne testy celem ich ponownego potwierdzenia. Niektóre z osób zostały przetransportowane inne są w izolatkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny

booked.net